با شلوار جین چه کفش هایی بپوشیم؟معرفی 4 مدل کفش مناسب با شلوار جین

کفش های مناسب با شلوار جین

یکی از ذغدغه های اصلی آقایان این است که با شلوار جین خودچه کفشی بپوشیم؟ از آنجایی که رنگ های مختلفی از شلوار جین مانند شلوار جین آبی یا زغال سنگی برای آقایان وجود دارد، ست کردن کفش مناسب با آن ها کمی سخت می باشد.

دلیل علاقه شدید به شلوار جین، آن است که شما می توانید شلوار جین را برای هر مناسبت یا موقعیتی، از یک مهمانی ساده تا یک قرار عاشقانه در شبی رویایی به تن کنید و تیپی زیبا و منحصربه فرد را برای خود ایجاد کنید. اما دقت داشته باشید که هیچ تیپی بدون کفش های مناسب، کامل نیست.

در ادامه این مقاله از ایران پوشاک، به نحوه اصول ست کردن شلوار جین با انواع کفش را به شما آموزش خواهیم داد.

انتخاب کفش مناسب شلوار جین مردانه

انتخاب کفش مناسب برای پوشیدن با شلوار جین می تواند کاری دشواری و سخت باشد. رنگ ها، مدل ها و برش های متفاوتی از این شلوار وجود دارد. همچنین سبک های متفاوتی از کفش نیز وجود دارد. به همین دلیل است که توجه به اینکه شلوار و کفش هایتان با هم هماهنگ است یا نه ممکن است گیج کننده به نظر برسد.

انتخاب کفش مناسب برای شلوار جین به چندین نکته بستگی دارد. یک آن که بایستی ابتدا تصمیم بگیرید که در چه سبکی تیپ بزنید و دو آن که چه نوع شلوار و چه نوع کفشی با هیکل و ویژگی های پاهایتان مناسب است.

لازم است که قبل از آن که بتوانید انتخاب کنید که چه نوع کفشی با شلوار جین جذبتان بپوشید، باید همه ی این عوامل را در نظر بگیرید.

کفش رسمی با شلوار جین

همه ما تصور می کنیم که شلوار جین تنها با کفش های کتانی و اسپرت ست می شود. هرچند الزاماً همیشه نباید با این سبک کفش ها پوشیده شوند. برای داشتن استایلی مدرن و هوشمندانه می توانید کفش های رسمی را با شلوار جین بپوشید. تنها کافیست به چند نکته توجه کنید:

برای ست کردن شلوار جین با کفش رسمی، از شلوارهای جین رسمی تر استفاده کنید. زیرا شلوارهایی که پر از پارگی و سنگشور هستند، با کفش رسمی شما در تضاد خواهند بود. همچنین دقت داشته باشید که یا از شلوارهای تنگ استفاده کنید و یا پایین شلوارتان را تا بزنید. زیرا چنانچه شلوار شما بر روی کفشتان قرارگیرد، زیبایی و جذابیت ظاهر شما از میان خواهد رفت.

اگر می خواهید از شلوار جین در کنار کفش رسمی استفاده کنید، می توانید برای زیبایی ظاهر خود، از کت اسپرت نیز کمک بگیرید. البته فراموش نکنید که حتما از شلوارهای جین ساده و رسمی برای تیپ خود کمک بگیرید.

کفش رسمی با شلوار جین

کفش نیمه اسپرت با شلوار جین

کفش های نیمه اسپرت که از آن ها به عنوان کفش های کالج یاد می شود، یکی از کاندید های کفش برای شلوار جین می باشند. افرادی که علاقه مند به تیپ های اسپرت هستند ولی تمایلی به پوشیدن کتانی ندارند، می توانند از این کفش ها برای ست کردن تیپ خود با شلوار جین استفاده کنند. توصیه ایران پوشاک به شما این است که برای ست کردن کفش های نیمه اسپرت و یا کالج با شلوار جین، از شلوارهای ساده و کمی تنگ استفاده کنید.

کفش کتانی با شلوار جین

کفش های کتانی، رایج ترین و پرکاربردترین کفش قابل استفاده برای شلوار جین می باشند. از آنجایی که شلوار جین در دسته تیپ های اسپرت قراردارد، ست کردن آن ها با کفش های اسپرت، بهترین نوع انتخاب می باشد. زیرا هم کتانی و هم شلوار جین در دسته البسه اسپرت قرار دارند.

شما می توانید انواع شلوار جین را با کتانی ست کنید. برای مثال می توانید از شلوار های زاپ دار، سنگشور شده، جذب، گشاد و یا دمپا برای ست کردن با کتانی استفاده کنید.

البته لازم به ذکر است که دقت به تناسب رنگ شلوار و رنگ کتانی بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بایستی رنگ کتانی خود را متناسب با رنگ و مدل شلوار انتخاب کنید.

البته این نکته را فراموش نکنید که کتانی سفید بهترین دوست شلوار جین است. زیرا کتانی سفید با تمامی رنگ های شلوار جین، ترکیبی زیبا پدید می آورد.

کفش کتانی با شلوار جین

نیم بوت با شلوارجین

شلوارجین تنها مناسب فصل بهار و تابستان نیست و یکی از بهترین گزینه ها برای فصل زمستان می باشد. ست کردن شلوار جین با نیم بوت، ترکیبی بسیار زیبا را پدید می آورد. البته باید این مژده را به شما بدهیم که برای ست کردن شلوار جین با نیم بوت، قدرت انتخاب بالاتری خواهید داشت. زیرا می توانید از شلوارهای زاپ دار، سنگشور شده، تنگ و یا پاره برای ست کردن با نیم بوت استفاده کنید. البته یک نکته برای استفاده از شلوارهای جین با نیم بوت وجود دارد. آن نکته این است که دقت کنید شلوار جین بر روی نیم بوت شما قرارگیرد. بنابراین برای ست کردن شلوار جین با نیم بوت، از شلوارهای کوتاه استفاده کنید.

چنانچه می خواهید از شلوارهای  گشاد  استفاده کنید، حتما و حتما پایین شلوار را تا بالای نیم بوت تا کنید.

نیم بوت با شلوار جین