انواع کت و شلوار های دامادی برای فصل تابستان2020

کت و شلوار دامادی

با شروع فصل تابستان و تعطیلات تابستانی، مراسم های عقد و عروسی به اوج خود می رسند. با توجه به گرمای هوا در تابستان، کت و شلوار یکی از دغدغه های اصلی داماد های عزیز است. آن ها همواره بدنبال آن هستند که چه لباس و کت و شلواری تهیه کنم تا در گرمای آفتاب تابستان اذیت نشوم.

ما در ایران پوشاک چند ایده برای کت و شلوار دامادی برای فصل تابستان به شما معرفی می‌کنیم تا ستاره مجلس خود شوید.

۵ کت و شلوار دامادی برای تابستان

  1. کت و شلوار مشکی با پایپون

از دیرباز تاکنون رایج ترین کت و شلوار ها برای دامادها، کت و شلوار مشکی بوده است. اما همچنان این رنگ پرطرفدارترین و رسمی ترین لباس دامادی به حساب می آید. ست کت و شلوار مشکی با پاپیون، یکی از پیشنهادهایی است که ما در ایران پوشاک برای داماد های عزیز داریم. توصیه ما به شما این است که بهتر است در فصل تابستان، از پاپیون های رنگی(غیر از مشکی) برای ست کردن با کت و شلوار مشکی خود استفاده کنید.

کت و شلوار مشکی

  1. کت و شلوار دو تکه معمولی

اگر ساده پوش هستید و سادگی را دوست دارید، انتخاب کت و شلوار دو تیکه معمولی بهترین گزینه برای شما می‌باشد. این نوع کت و شلوار به دلیل نداشتن جلیغه، بیشتر از سایر کت و شلوارها شما را خنک نگه می دارند. البته لازم به ذکر است فقط در انتخاب پارچه کت و شلوار دقت کافی را داشته باشید. سعی کنید حدالامکان از جنس های نخی و یا کتان انتخاب کنید، چرا که هوا به خوبی در آن ها جریان پیدا خواهد کرد.

  1. کت و شلوار سه تکه

کت و شلوار سه تکه از جلوه جذاب تر و شیک تری برخوردارند که به علت داشتن جلیقه، ایرادات فرم بالا تنه را می پوشانند . دلیل محبوبیت این مدل کت و شلوار نیز همین مساله است.

منظور از کت و شلوار ۳ تکه، کت و شلواری است که یک عضو جدید در مجموعه خود دارد . این عضو جدید جلیقه نام دارد . از رسمی ترین مدل های کت و شلوار همین مدل کت و شلوار و جلیقه است . اگر انتخاب شما کت و شلوار رسمی است جلیقه باید دقیقا هم رنگ و هم جنس کت و شلوار باشد . اما اگر تمایل دارید استایلی کژوال داشته باشید بهتر است از جلیقه ای با فرم و طرح متفاوت استفاده کنید.

کت و شلوار سه تیکه

بنابراین یکی از هوشمندانه‌ترین انتخاب‌هایی که برای لباس دامادی می‌توانید داشته باشید، پوشیدن کت و شلوار سه تکه است. چنانچه دمای هوا به قدری بالا رفت که امکان تحمل دما را نداشتید خیلی ساده می‌توانید کت را در آورید و استایلی شیک را به همراه جلیقه داشته باشید. استاد این سبک لباس پوشیدن: دیوید بکهام و رایان رینولدز هستند.

اصول پوشیدن کت و شلوار سه تیکه

  • همواره آخرین دکمه جلیقه باید باز باشد.
  • هنگام پوشیدن جلیقه نباید کمربند داشته باشید.
  • جلیقه نباید با کمر شلوار فاصله زیادی داشته باشد بلکه باید روی حلقه های شلوار قرار بگیرد.
  1. کت و شلوار شش دکمه

آقای داماد در شب عروسی خود شاه مجلس محسوب می شود. به همین دلیل است که پوشش دامادها در شب عروسی، بایستی بسیار مناسب و زیبا باشد. در اکثر فرهنگ های دنیا لباس مناسب دامادی برای آقا دامادها کت و شلوار است. از این رو دامادهایی که قد کوتاه تری دارند و می خواهند بلند قدتر به نظر برسند بهتر است از کت و شلوار های شش دکمه استفاده کنند. استفاده از کت و شلوارهای شش دکمه با شلوار کمی تنگ و کراوات، شما را بلندتر و کشیده تر نشان می‌دهد.

کت و شلوار شش دکمه

با توجه به نکات ذکر شده، کت و شلوار شش دکمه، نتایجی مانند: قد بلند نشان دادن، خوش استایل نشان دادن و همچنین اندام چهارشانه داشتن را به داماد های عزیز هدیه می‌دهد. اگر به دنبال این ویژگی ها هستید، این دفرصت را از دست ندهید و یک دست از این مدل کت و شلوار خریداری کنید.

  1. کت تک

این روزها که اکثر جوانان با کمی تامل از چشم و هم چشمی های مراسمات عروسی چشم پوشیده اند و به گرفتن یک مراسم ساده و خودمانی بسنده می کنند، انتخاب کت تک یکی از بهترین گزینه ها می‌ باشد.

پوشیدن کت تک برای عروسی‌هایی که کمتر رسمی‌اند و حالت مهمانی و دورهمی را دارند، گزینه ای درست می‌باشد. اگر شما جز آن دسته از دامادهایی هستید که عاشق تیپ اسپرت هستید، می‌توانید از کت تک تیره و شلوار روشن برای تنظیم استایل خود، استفاده نمایید.

امید است با مطالعه این مقاله از ایران پوشاک، بتوانید بهترین و مناسب ترین کت و شلوار مناسب خود را انتخاب کنید و در روز دامادی خود، بهترین مجلس خود باشید.