4اصول ست کردن شلوار اسلش و رنگ های مختلف آن

شلوار اسلش مردانه

تقریبا چند سالی می‌شود که شلوار اسلش دنیای مد را تسخیر کرده است و میان جوانان جایگاه خاص و ویژه‌ای یافته‌اند. چه شلوارهای اسلش رو دوست داشته باشید یا نه، این شلوارها جای خودشون رو تو لباس های مردانه ثابت کردند  و به این زودی ها هم رفتنی نیستند.  زیرا این شلوارها در کنار راحتی بسیار بالای آن‌ها، دارای ظاهری زیبا و مناسب برای بیرون از منزل می‌باشند. اما گاهی دغدغه ست کردن این شلوارها با سایر لباس ها و کفش ها، ذهن بسیاری از جوانان را به خود درگیر کرده است. با ایران پوشاک همراه باشید تا دیگر مشکل ست کردن لباس هایتان را نداشته باشید.

شلوار اسلش چیست؟

شلوار اسلش در گروه شلوار‌های ورزشی یا اسپرت قرار داشته و مورد استقبال بسیاری از خانم‌ها و آقایان قرارگرفته است. جنس این شلوار‌ها معمولا کشباف بوده و در موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در واقع از این شلوار‌ها هم در خانه و هم در بیرون از منزل استفاده می‌شود. در ادامه این مقاله از ایران پوشاک با چند استایل جذاب برای استفاده از شلوار اسلش آشنا خواهید شد.

استایل کژوال با شلوار اسلش

استایل کژوال با شلوار اسلش، یکی از ساده ترین و پرطرفدارترین استایل‌هایی است که می‌توان با شلوار اسلش آن را پدیدآورد. شما می‌توانید شلوار اسلش خود را با یک تی شرت ساده جذاب و یا یک کت تک نازک ست کنید. این استایل برای تمام فصول مناسب خواهد بود. برای انتخاب کفش برای استایل کژوال با شلوار اسلش، می‌توانید از کتانی ورزشی استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که در این استایل، از شلوار‌های بیش از اندازه گشاد استفاده نکنید.

استایل کژوال با شلوار اسلش

شلوار اسلش با پلیور یا هودی

در فصل‌های بهار، پاییز و زمستان شما می‌توانید شلوارهای اسلش خود را با پلیورهای مختلف و یا هودی‌های خود ست کنید. البته برای این ست چند نکته بسیار مهم وجود دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

برای ست کردن شلوار اسلش خود با هودی و یا پلیور، بهتر است سراغ شلوار‌های اسلش جذب بروید، زیرا اگر شلوار اسلش شما بیش از حد گشاد و آویزان باشد، استایل شما رو خراب کرده و تیپ شما را خیلی بیش از حد راحتی نشان می‌دهید.

دقت داشته باشید که برای ست کردن شلوار اسلش خود با هودی و یا پلیور، حتما یک جفت کفش کتونی ورزشی تمیز کنار داشته باشید. زیرا این تیپ هم رسمی و هم اسپرت بوده و اگر کفش های شما کثیف و یا اسپرت نباشد، استایل شما بهم خواهد ریخت.

شلوار اسلش با هودی

تیپ رسمی با شلوار اسلش

شاید این برایتان باورناپذیر باشد که با شلوار اسلش تیپ رسمی داشته باشید. زیرا تا به حال کسی را ندیده ایم که با شلوار اسلش به سرکار برود و یا مراسمات مجلسی شرکت کند.

اما ما در ایران پوشاک به شما یاد می‌دهیم که چگونه با شلوار اسلش تیپ رسمی و یا حتی نیمه رسمی داشته باشید.

برای اینکار ابتدا به دنبال شلوارهای اسلش جذب بروید، زیرا هرچه شلوار اسلش گشادتر باشد، از حالت رسمی بودن خارج و به حالت شلوار راحتی تبدیل می‌شود. برای انتخاب کفش شما می‌توانیداز کفش های اسپرت و یا کتونی های ورزشی ساده و فاقد رنگ های جیغ استفاده کنید.

همچنین استفاده از تیشرت های اندازه تن (نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ) با آستین کوتاه و یا بلند و یا استفاده از پالتو از الزامات این تیپ نیمه رسمی ‌می‌باشد. برای توجه به ریزه کاری های این تیپ می‌توانید از جوراب سفید و یا شال گردن نیز استفاده کنید.

شلوار اسلش و هودی همرنگ آن

از داشتن استایل‌های سر تا پا یک رنگ هراسی نداشته باشید. اگر به یک رنگ خاص علاقه دارید، مشکلی نیست. می‌توانید به راحتی یک هودی را با شلوار اسلش خود ست کرده و استایل مورد علاقه خود را داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم برای ایجاد تغییر، از یک کفش با رنگ متضاد یا هر رنگی به غیر از رنگ لباس‌هایتان استفاده کنید.

شلوار اسلش و هودی همرنگ

رنگ‌های رایج شلوار اسلش

شلوار اسلش مشکی

یکی از محبوب ترین رنگ ها در شلوارهای اسلش، رنگ مشکی و ساده می‌باشد که هم با سایر لباس ها به راحتی ست می‌گردد و هم بسیار چشم نوازتر می‌باشد. شلوار اسلش مشکی، بهترین پایه برای پوشیدن لباس های مختلف شماست.

شلوار اسلش خاکستری

رنگ های مشکی و خاکستری، محبوب ترین رنگ ها در شلوارهای اسلش هستند. علت این محبوبیت این است که به راحتی می‌توان این شلوارها را با رنگ های مختلف ست کرد و مورد استفاده قرارداد. شلوارهای اسلش خاکستری، با تمامی رنگ ها از جمله سفید ترکیب زیبایی را نمایان می‌سازند.

البته قابل ذکر است که به جز رنگ های مشکی و خاکستری، رنگ های دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.  یکی از محبوب ترین رنگ ها پس از خاکستری و مشکی، سبز ارتشی می‌باشد که معمولا این رنگ در ست های مختلف دیده می‌شود.

کفش های مناسب با شلوار اسلش

عموما مناسب ترین کفش ها برای شلوارهای اسلش، کفش های کتانی هستند. اما همین کفش های کتانی انواع مختلفی دارند. برای مثال بهتر است کتانی های ورزشی خود را با شلوارهای اسلش گشاد که حالت راحتی و غیر رسمی دارند ست کنید. همچنین می‌توانید از کتانی های اسپرت خود برای ست کردن شلوارهای اسلش تنگ و جمع و جور استفاده کنید.

همچنین دقت کنید که اگر قد شلوار اسلش‌تان کوتاه است و جوراب‌تان از بیرون کفش قابل مشاهده است، حتما به رنگ جورابی که می‌پوشید نیز توجه داشته باشید تا استایل‌تان مرتب‌تر به نظر برسد.