6عادت افراد خوش تیپ در دنیای مد و پوشاک

مردان خوش تیپ

اگر دوست دارید در میان مردان خوش تیپ و خوش لباس جایی برای خود داشته باشید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید. ممکن است شما هم مانند بسیاری از آقایان برای خرید لباس هزینه زیادی بکنید اما در نهایت به استایل مورد علاقه خودتان  دست پیدا نکنید.

مردان خوش تیپ برای خوش استایل شدن 6 عادت دارند که ما در ایران پوشاک راز خوش تیپ بودن آن‌ها را برای شما فاش می‌کنیم.

  1. کپی برداری ممنوع

این روزها مدل‌های فراوانی در مجله های مد و فشن و همچنین در اینترنت وجود دارند که تیپ‌های شیک با برندهای معروف را به شما معرفی می‌کنند. اما نکته آنجاست که افراد خوش تیپ از این مدل ها با همان برندها کپی برداری نمی‌کنند و عینا شبیه آن مدل ها لباس نمی‌پوشند، بلکه آن‌ها با مشاهده این مدل‌ها اصول و رنگ بندی اصلی مد را میاموزند و تیپ‌های مورد علاقه خود را ست می‌کنند.

  1. خرید از هرجایی

اشتباهی که خیلی از افراد دارند این است که تصور می‌کنند تنها با خرید لباس‌ها و اکسسوری های برند از لاکچری‌ترین فروشگاه ها و پاساژها می‌توانند خوش تیپ و شیک باشند و حتی اگر در میان دست فروش‌ها و یا لباس فروشی های معمولی از لباسی خوششان بیاید، از خرید آن اجتناب می‌کنند. این در حالی است که افراد خوش تیپ اصلا به این موضوع‌ها توجه نمی‌کنند و ممکن است لباس مورد نظرشان را از هرجایی و هر مغازه‌ای با هر نوع کیفیتی پیدا کنند.برای مثال این فرد ممکن است لباسی زیبا را در یک حراج فصلی دیده و آن را خریداری کند.

نکته مهم دیگر در رابطه با این افراد این است که آن ها از یک مغازه و فروشگاه خاص خرید نمی‌کنند و برای یافتن لباس مورد نظر خود همه جا را جستجو می‌کنند.

  1. احترام به سلیقه خود

متاسفانه برخی افراد لباس های خود را تنها برای زیباتر شدن و جذاب بودن در چشم دیگران انتخاب می‌کنند و توجهی به سلیقه و نظر شخصی خود ندارند. اینگونه افراد همواره به دنبال تیپ‌هایی پرتکرار و مورد توجه اطرافیان خود هستند و هنگام خرید اصلا و سلیقه شخصی خود توجه نمی‌کنند. اما افراد خوش تیپ، در ابتدای خرید تنها به سلیقه شخصی خود توجه می‌کنند و تیپ خود را متناسب با سلیقه دلخواه خود انتخاب می‌کنند.

  1. توجه به تمام نکات پوشش یکی از عادات افراد خوش تیپ

برخی تصور می‌کنند که تیپ و استایل تنها مختص پیراهن و شلوار می‌باشد و همه‌ی توجه خود را به انتخاب و ست کردن این دو مورد اختصاص می‌دهند. درست است که انتخاب پیراهن و شلوار 70درصد تیپ شما را تشکیل می‌دهد ولی اگر به کمک سایر نکات 30 درصد باقی مانده تیپ خود را تکمیل نکنند، هیچ‌گاه تیپ کاملی نخواهند داشت. انتخاب کفش، جوراب، کمربند، کراوات و … از جمله نکات مهم برای خوش تیپ بودن می‌باشند.

  1. عدم وابستگی به یک مدل خاص

افراد بسیار خوش تیپ هیچ گاه به یک مدل وابستگی نداشته و مدل های متنوع را همیشه امتحان می‌کنند. آن‌ ها همواره سعی می‌کنند انواع متفاوتی از مدل های مختلف لباس را امتحان کنند و در میان آن‌ها بهترین تیپ ها را برای خود انتخاب می‌کنند.

این افراد همیشه لباس های قدیمی خود را با انواع جدیدتر و به روزتر جایگزین کرده و خود را قربانی مدل‌های از مد گذشته نمی‌کنند.

  1. خرید حضوری

افراد خوش تیپ اصولا خریدهای خود را حضوری انجام می‌دهند و در حد امکان از خریدهای اینترنتی اجتناب می‌کنند. اعتقاد این افراد این است که لباس بایستی تن خور زیبایی داشته باشد و زیبایی و زشتی لباس در هنگام پوشیدن آن مشخص می‌گردد.

سخن پایانی

در این مقاله نکاتی مهم و ارزنده برای خوش تیپ شدن و خوش استایل شدن را برای شما بازگو کردیم. تمامی تلاش ایران پوشاک در این است که مردانی خوش تیپ و خوش پوش را در جامعه داشته باشیم.