7 رنگ جذاب پاییزی برای آقایان خوشتیپ

رنگ های جذاب پاییزی

فصل پاییز، فصلی خاص و ایده آل برای خوش تیپ ها و افراد خوش پوش می باشد. زیرا پاییز پر است از هزاران رنگ زیبا، که به طبیعت جلوه خیره کننده می دهد. بنابراین پاییز فصل مناسبی برای داشتن استایل های خاص با ترکیب رنگ های زیبا و الهام گرفته از طبیعت می باشد. در فصل پاییز به دلیل آنکه هوا نه زیاد سرد و نه زیاد گرم است، می توانید بهترین ست ها و رنگ ها را در این فصل تجربه کنید.

اما به این نکته نیز دقت داشته باشید که ترکیب تمامی رنگ ها بایستی متناسب با رنگ پوست و قد شما باشند و این نکته از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این مقاله از ایران پوشاک به بررسی رنگ های جذاب پاییزی برای داشتن یک استایل شیک و زیبای پاییزی خواهیم پرداخت.

رنگ های جذاب پاییزی

رنگ آجری

رنگ آجری به دلیل تشابه زیاد آن به رنگ طبیعت در پاییز، مناسب ترین رنگ برای فصل پاییز شناخته شده است. رنگ آجری در دسته رنگ های گرم قرار داشته و باعث جذابیت بیشتر استایل شما می شود و از این بابت رنگی مناسب برای فصل پاییز می باشد. طراحان مد و فشن، به رنگ آجری بیش از دیگر رنگ ها در فصل پاییز اهمیت می دهند.

پوشیدن کت، اورکت، لباس و شلوار آجری با کیف وکفش هایی به رنگ قهوه ای یک استایل شیک و بی نظیر را برای آقایان خوشتیپ ایجاد می کند.

البته دقت داشته باشید از آنجا که این رنگ انرژی زیادی دارد، بهتر است تنها یکی از لباس هایتان را به آن رنگ انتخاب کنید.

لباس مردانه رنگ آجری

پیشنهاد ایران پوشاک به شما انتخاب کت، بلوز یا کاپشن به رنگ آجری است.

اگر به دنبال رنگ هایی برای ست کردن این رنگ پاییزی زیبا هستید، می توانید از رنگ های خنثی مانند خاکستری، سرمه ای و طوسی استفاده کنید. ترکیب این رنگ ها با رنگ آجری، استایلی جذاب و زیبا را برای شما به وجود خواهد آورد.

رنگ سبز

رنگ سبز، یکی از رایج ترین رنگ هایی است که آقایان از آن استفاده می کنند. زیرا این رنگ دارای طیف های مختلفی از سبز زیتونی تا سبز چمنی و … می باشد. استفاده از رنگ سبز در استایل افراد، باعث آرامش آن ها می شود. شما می توانید از رنگ سبز برای بالاتنه و همچنین شلوار استفاده کنید.

ست کردن این رنگ با رنگ هایی مانند کرم و خاکستری، می توانید یک استایل پاییزه زیبا را برای شما ایجاد کند.

رنگ سفید

رنگ سفید، یکی از رنگ هایی است که به دلیل زود چرک شدن، کمتر به آن توجه می شود. برخی نیز تصور می کنند که رنگ های روشن همانند رنگ سفید، تنها مختص فصل تابستان می باشند. اما شما می تواند هر رنگی که دوست دارید را در هر موقع از سال به تن کنید. رنگ هایی چون بژ، کرم، استخوانی و سفید در فصل های سرد سال نیز بسیار شیک و جذاب می باشند.

شما می توانید این رنگ را با سایر رنگ های دلخواه خود ست کنید و استایل جذابی را برای خود ایجاد کنید.

پیشنهاد ایران پوشاک به شما عزیزان این است که لباس های سفید خود را با رنگ های پاییزی مانند آجری، سبز و زرشکی ست کنید تا استایلی زیبا و پاییزی داشته باشید.

رنگ خردلی

رنگ خردلی از جمله رنگ های محبوب پاییزی  است که به دلیل آن که این رنگ تن زرد دارد، برای فصل پاییز بسیار مناسب می باشد.

شما می توانید رنگ خردلی را به راحتی  با رنگ های مکمل و خنثی ست کنید.

رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای را رنگ محبوب آقایان در  همه فصول می دانیم. اگر چه در گذشته این رنگ بیشتر در اکسسوری هایی چون کمربند و کفش به کار می رفت اما حال لباس های زیادی را به این رنگ بر تن آقایان می بینیم.

زیرا این رنگ به اغلب آقایان چه سیاه و چه سفید می آید و برای آن ها استایلی زیبا می سازد. این رنگ ن خیلی شاد  نه خیلی تیره است. بنابراین رنگی مناسب برای فصل پاییز می باشد.

 رنگ زرشکی

رنگ زرشکی رنگی بسیار مناسب برای افرادی است که می خواهند استایلی خاص و منحصر به فرد داشته باشند. این رنگ دردسته رنگ های گرم قرارگرفته و ظاهری پر شور و حرارت را برای شما ایجاد خواهد کرد.

اما برای ست کردن این رنگ با رنگ های دیگر بایستی دقت زیادی داشت و از رنگ های خنثی استفاده کرد. از این رو بهتر است که آن را با رنگ هایی چون مشکی، خاکستری یا سورمه ای ست کنید.

لباس مردانه رنگ زرشکی

رنگ ارغوانی

ارغوانی رنگ عرفا، شیک پوشان و انسان های با اعتماد به نفس و مغرور است. از گذشته تا به امروز این رنگ نماد قدرت و شکوه بوده و یکی از نمادین ترین استفاده از این رنگ برای شنل های سلطنتی بود. ارغوانی ، یکی از زیباترین و قدرتمندترین رنگ هایی است که می توانید در استایلتان به کار ببرید.

شما می توانید این رنگ را با رنگ هایی همچون صورتی، آبی و مشکی ست کنید.

لباس مردانه به رنگ ارغوانی

نکات مورد استفاده در استایل پاییزی آقایان

  • بهتر است ست های آقایان در فصل پاییز ترکیبی از لباس های تابستانی و پاییزی باشد.
  • اگر قصد پوشیدن کت و شلوار را دارید کیف و کفشتان باید متناسب با کت و شلوار باشد تا باعث رنگارنگی در استایل نشوند
  • برای آشنایی و مشاهده بهترین و شیک ترن استایل های پاییزی می توانید به وب سایت و شبکه های اجتماعی ایران پوشاک مراجعه کنید.
  • می توانید برای تکمیل استایل خود از اکسسوری هایی مانند دستکش، کلاه و شال گردن استفاده کنید.
  • در پاییز از عطرهایی با رایحه های گرم و شیرین استفاده کنید.