5 راهکار عالی برای انتخاب گرمکن مردانه

شلوار ملانژ ایران پوشاک اسلش لش

در اینجا چند راهکار به شما یاد می دهیم تا بتوانید برای گرمکن مردانه سایز درست را انتخاب کنید تا گرمکن مناسب شخص باشد.

برای اکثر زنان، هیچ چیز برازنده تر از مردی نیست که خوب لباس پوشیده باشد. مرد خوش لباس معمولا اعتماد به نفس و قدرت داشته و جاه طلب است. البته معنای خوش لباس بودن برای هر فردی متفاوت است. شاید یک مرد تنها با پوشیدن یک جین ساده خوش لباس به نظر برسد درحالیکه ممکن است به نظر یک فرد دیگر، آن شخص خوش لباس نباشد.

راهکاری برای انتخاب سایز گرمکن مردانه

اولین مورد: اندازه گرمکن مردانه و در کل لباس های مردانه با لباس زنانه متفاوت است. لباس خانم ها معمولا بر اساسx طبقه بندی می شود مانند x-small  و x-large. اما سایز مردانه بر اساس ابعاد اندازه گیری می شود.

برای گرمکن مردانه، دو مورد باید اندازه گیری شود: یکی کمر و یکی درز شلوار.

انتخاب گرمکم مردانه بر مبنای فرم بدن

وقتی نوبت به انتخاب گرمکن مردانه مناسب بر اساس فرم بدن می رسد، نمی توانید با دقت بیش از حد این کار را انجام دهید. چرا که فرم بدن شما در طول زمان تغییر می کند. اگر یک برنامه ورزشی جدید دارید، باید بدانید که فرم بدن تان تغییر کرده و چاق تر یا لاغر تر شده اید. پس بهتر است از راهکارهای ما برای انتخاب گرمکن مردانه استفاده نمایید.

فرم بدن مستطیل شکل

یک آقا با فرم بدن مستطیل شکل، اغلب بلندتر از چیزی که هست به نظر می رسد. چرا که زمانیکه ابعاد شانه، کمر و لگن تقریبا یک اندازه است، فرد توهم بلندتر بودن دارد. گرمکن مردانه صاف یا مخروطی شکل باعث می شود که شانه هایتان پهن تر به نظر برسد.

فرم بدن فیت و متناسب

اگر ساختار بدن تان متوسط است و عضلات متوسطی دارید، احتمالا هر گرمکن مردانه ای به شما می آید. اما بهترین گرمن مردانه برای شما کدام است؟ گرمکن مردانه مخروطی شکل. فقط کافی است مطمئن شوید که با سبک پیراهن، ژاکت یا دیگر لباس های شما تناسب دارد.

فرم بدن عضلانی

افرادی که بدن عضلانی دارند، بهتر است از گرمکم مردانه نازک و جذب استفاده نمایند. بدینگونه کمر شما نمایان شده و جذابیت پاهای شما مشخص می شود.

فرم بدن مثلثی شکل

اگر فرم بدن شما مثلثی شکل است، واقعا چالش برانگیز می باشد. حال چکار باید بکنید؟ لباس های ساده بپوشید. از گرمکن مردانه راسته استفاده کنید تا پهنای لگن شما را بپوشاند و پاهایتان زیاد لاغر به نظر نرسد.

شلوار حراج

راهکاری دیگر برای انتخاب گرمکن مردانه

اگر در برخی اوقات نمی توانید گرمکن مردانه مناسب انتخاب نمایید، بهتر است با خیاط مشورت کنید زیرا آنها می دانند چه سبکی به بدن شما می آید و می توانند بهترین گرمکن مردانه را برای شما بدوزند.

توصیه می شود هر شش ماه تا یک سال سایز خود را بگیرید. چرا که فرم بدن هر چند وقت یکبار تغییر می کند و خرید ییک گرمکن مردانه مناسب با فرم بدن تان، بهترین کار است. اگر در اطراف خود یک خیاط سراغ دارید، به محض معاشرت با او خواهید فهمید که چه گرمکن مردانه ای بای شما مناسب است چرا که او از جزییات کار شما را آگاهع می سازد.

مترجم : نازنین مهرپناه

منبع :
https://vfoutlet.com/index.php/blog/style/mens-dress-pants-guide.html