۴ نکته که درباره جلیقه خبرنگاری نمی‌دانستید

جلیقه چهار جیب زرد

جلیقه خبرنگاری یا کاور لباسی است که خبرنگاران اغلب اوقات از آن استفاده کرده و گاهی نیز برای تامین امنیت خبرنگاران مورد استفاده قرار می گیرد. جلیقه مردانه یا ژیله نیز در بین مردان در تمامی سنین از محبوبیت بالایی برخوردار است.

در دهه گذشته خبرنگاران قربانی حملات هدفمند در مناطق مختلف بوده اند. حملات تروریستی، حوادث صنعتی، تلفات رانندگی و اعتراضات خشونت آمیزی که بسیار متداول است. خبرنگاران برای اینکه اخبار را به گوش جهانیان برسانند، ناگریزند بودند به این سایت ها قدم گذارند.

در این میان لازم به ذکر است که جلیقه خبرنگاری یا کاور یکی از ابزارهای سودمند برای هر خبرنگار است. چه بهتر که جلیقه خبرنگاری سبک باشد تا پوشش آن برای محیط های شهری امکان پذیر شود. چرا که حادثه خبر نمی کند و سبک بودن لباس خبرنگار گاهی منجر به نجات جانش می شود.

یکی دیگر از مزایای یک جلیقه خبرنگاری خوب این است که خیلی راحت بتوان آن را پوشید و از تن درآورد.

 

جلیقه خبرنگاری ایران پوشاک
جلیقه خبرنگاری ایران پوشاک

۱- لباسی برای تامین ایمنی

ایمنی خبرنگاران با توجه به شرایط موجود در حال حاضر به یک نگرانی فزاینده تبدیل شده است. با توجه به ناآرامی های مدنی در سراسر دنیا، توصیه می شود جلیقه های خبرنگاری، نازک و سبک وزن باشد. البته در بعضی اوقات باید بگونه ای باشد که بتواند از خبرنگاران در برابر حملات چاقو، گلوله های لاستیکی یا سایر خطرات محافظت کند.

پیشرفت های قابل توجهی هم در طراحی و هم در تناسب جلیقه های خبرنگاری صورت گرفته است.  همیشه سعی کنید در مورد انتخاب های خود برای تجهیزات ایمنی مطلع باشید و هنگام تصمیم گیری در مورد سبک، نوع و سطح حفاظتی که برای انجام کار خود نیاز دارید، تصمیم آگاهانه بگیرید. با این روش می توانید بهترین جلیقه های خبرنگاری را انتخاب کنید.

نظرتان در مورد ژیله یا جلیقه مردانه چیست؟ بیایید در مورد جدیدترین طرح های جلیقه ایدن 2021 برای مردان صحبت کنیم که به انتخاب جوانان و مردان ما تبدیل شده است. ایدن راب جدیدترین مدل های جلیقه خود را منتشر کرده است. جلیقه های مردانه ای که برای استفاده در جشن ها و مراسم رسمی  بسیار مناسب بوده و شایسته آقایان باکلاس است.

جلیقه چهارجیب
جلیقه چهارجیب

۲- طرح های جلیقه  ادن راب برای سال 2021

های ایدن را می توان نه تنها با یک شلوار ساده، بلکه با یک کت، پیراهن های غیر رسمی و یا پیراهن های گشاد و سفید؛ ست کرد. در مجالس رسمی، مردم بیشتر ترجیح می دهند آن را با شلوار بپوشند.

ادن راب لباس‌های مد روز دارد که این روزها که در مورد لباس مردانه صحبت می‌کنیم، بیشترین تقاضا را دارند. برندهای مختلفی مانند جلیقه مردانه Bareeze، Uniworth، Charcoal، Bonanza، Diners، Junaid Jamshed و بسیاری دیگر وجود دارد.

 جدیدترین جلیقه ادن راب برای این فصل را می توانید با شلوار کامیز 2021 یا پیراهن های گشاد و سفید امتحان کنید. اما همیشه فرم بدن خود را به خاطر بسپارید. یک شلوار کامیز ساده یا یک پیراهن گشاد سفید رنگ می‌تواند نیاز شما را تکمیل کند. اما اگر می خواهید بیشتر توجه اطرافیان را جلب کنید، به شما توصیه می کنیم این جلیقه را با یکی از بهترین طرح های شلوار کامیز امسال که توسط تیم استایل گلو طراحی شده است، بپوشید. می توانید جلیقه یا ژیله مردانه را به اشکال زیر ست کنید:

جلیقه خبرنگاری ایران پوشاک
جلیقه خبرنگاری ایران پوشاک

۳- جلیقه یا ژیله با پیراهن گشاد سفید

وقتی صحبت از رنگ سفید به میان می‌آید، باید گفت که پیراهن سفید جزو مواردی است که مردان را جذاب تر می کند. همچنین می توانید طرح های جدید شروانی برای داماد را بررسی کنید. پوشیدن جلیقه یا ژیله، شخصیت مردان را کامل می کند و همچنین ظاهری شیک تر به آنها می دهد. بنابراین اگر به دنبال طرح‌های جلیقه‌های چاپ شده یا طرح‌دار جدید هستید، می توانید به محصولات ما نگاهی بیندازید. چندین رنگ وجود دارد که با مجموعه‌ای از طرح‌های مجلل که ظاهر شما را جذاب تر می کنند، هماهنگی دارند.

 

۴- جلیقه با شلوار مشکی

رنگ مشکی نه تنها در صنعت مد ما رنگ خاصی است بلکه در میان جوانان ما نیز به دلیل ظاهر تهاجمی و طبیعت پویای آن، محبوب ترین رنگ است. فردی که جلیقه ای از هر رنگ را با شلوار مشکی ست می کند، واقعاً مسحورکننده و جذاب به نظر می رسد. ترکیب های زیادی وجود دارد که می توانند شخصیت شما را در هر رویدادی حفظ کنند.

 

برای خرید چلیقه خبرنگاری کلیک کنید

 

منبع