یقه اسکی مردانه و 10 مدل جذاب برای ست کردن

یقه اسکی یشمی

پوشیدن ژاکت به سبک قدیمی خسته کننده شده است چرا که همه آن را می پوشند بنابراین ، تغییر سبک و استایل به سمت یقه اسکی مردانه، یک گزینه عالی است. به دلایلی که در ادامه ذکر می کنیم، یقه اسکی مردانه یکی از بهترین لباس ها برای فصول پاییز و زمستان است. در حالیکه بسیاری از افراد این نکته  را درک نمی کنند و بدین مساله فکر نمی کنند که یقه اسکی مردانه را به کمد لباس خود اضافه کنند. چرا؟ چون نمی دانند چطور یقه اسکی مردانه را با دیگر لباس های خود ست کنند.

ژاکت کش باف پشمی با یقه اسکی مردانه

یقه اسکی مردانه تقریباً شبیه ژاکت های معمولی است ، تنها فرق در این است که در یقه اسکی مردانه، قسمت یقه، کشیده تر است.

کاربرد یقه اسکی مردانه

در حالی که ممکن است برخی از شما فکر کنید یقه های یقه اسکی مردانه را فقط می توانید در بعضی جاهای خاص بپوشید، اما در حقیقت اینطور نیست. ژاکت یقه اسکی مردانه را هم می توانید در مراسم رسمی بپوشید و هم غیر رسمی! فقط کافی است بتوانید به خوبی آنرا با بقیه لباس های خود ست کنید. شما می توانید یقه اسکی مردانه را هم در دورهمی های خود بپوشید و هم سر کار.

نکته جالب در مورد سقه اسکی مردانه این است که باعث می شود از بقیه افراد موجود در جمع متمایز باشید.  اگر می خواهید استایلیش به نظر برسید، حتما باید یقه اسکی مردانه را به کمد لباس خود اضافه کنید. اگر تازه وارد دنیای لباس های یقه اسکی شده اید و نمی خواهید ریسک کنید، بهتر است با پوشیدن یقه اسکی مردانه ساده با رنگ خنثی شروع کنید. سپس کم کم می توانید از سبک های فانتزی تر استفاده کرده و آنها را با لباس های مختلف ست نمایید. در اینجا برخی از لباس هایی که می توانید به یقه اسکی مردانه خود اضافه نمایید، قید شده است:

  • کت پشمی
  • پالتو
  • ژاکت کش باف
  • ژاکت جین
  • پیراهن دکمه دار
  • ژاکت چرمی
  • کت و شلوار

و یا پوشیدن یقه اسکی مردانه به تنهایی!

با یقه اسکی مردانه در رنگ های تیره و ساده شروع کنید

ابتدایی ترین و بهترین رنگ برای یقه اسکی مردانه، مشکی است. سپس وقتی یاد گرفتید چطور یقه اسکی مردانه را با لباس های دیگر ست کنید، می توانید از رنگ های دیگر مانند سبز روشن ، قرمز و غیز نیز استفاده کنید. در دهه 1960 ، باب دیلن با یقه اسکی مردانه خود همه را مبهوت کرد!  اکنون زمان آن رسیده که شما نیز یقه اسکی مردانه امتحان کنید. زمانیکه در این لباس صاحب سبک شوید ، دیگر محال است از ژاکت های قدیمی استفاده نمایید.

یقه اسکی مردانه نازک

یقه اسکی مردانه نازک نیز می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. بلوز یقه اسکی در تابستان می تواند بسیار گرم باشد. اگر هوا زیاد سرد نیست از یک یقه اسکی مردانه نازک یا نخی استفاده کنید.

یقه اسکی مشکی
یقه اسکی مشکی

استفاده از یقه اسکی مردانه در زیر کت یا ژاکت

استفاده از یقه اسکی مردانه در زیر کت یا ژاکت، برای زمستان بهترین گزینه است. بدین منظور می توانید از مدل های سن لوران (برند) استفاده کنید. این مدل ها گرچه گران قیمت هستند اما می توانید از آنها ایده بگیرید.

می توانید برای سبک غیر رسمی از یقه اسکی ساده استفاده کنید

هر چه کمتر، بهتر! اگر اهل ریسک کردن و امتحان کردن نیستید، این بهترین گزینه برای شماست.

یقه اسکی مردانه طرح دار، یک گزینه شیک!

یقه اسکی مردانه پشمی

اگر می خواهید در زمستان خود را گرم نگه دارید، یقه اسکی مردانه پشمی، بهترین گزینه است.

سرتا پا می توانید مشکی بپوشید!

قبلا هم اینرا گفته ام. برای شروع، می توانید از سر تا پا مشکی بپوشید و این یک تیپ بسیار جذاب است. تنها کافی است یک کت مشکی و شلوار مشکی داشته باشید و آنرا با یقه اسکی مردانه ست نمایید.

ست کردن یقه اسکی مردانه با کت و شلوار

ست کردن یقه اسکی مردانه با کت پشمی یا مخملی برای رفتن به مهمانی

یقه اسکی مردانه مدل های بسیار متنوعی دارد و آنرا می توانید با کت پشمی یا مخملی بپوشید. اما باید مراقب رنگ ها باشید!

یقه اسکی مردانه با کت دکمه دار

یقه اسکی مردانه با کت دکمه دار یک انتخاب بسیار دلپذیر است. چرا که سایز کت دکمه دار بزرگ است و از هر لباسی را می توان در زیر آنها استفاده کرد. بدینگونه تنها کمی از یقه اسکی مردانه ظاهر می شود. آنها را می توانید با کفش رسمی ست کنید.

یقه اسکی مردانه با شلوار جین، کتان یا پارچه ای

ست کردن یقه اسکی مردانه تنها با شلوار جین، کتان یا پارچه ای نیز یک استایل هوشمندانه است.

یقه اسکی مردانه با کت چرمی یا جین

کت چرمی برای هر مراسمی مناسب است و شما می توانید یقه اسکی مردانه در هر رنگی را با آن ست نمایید.

می توانید از یک کت جین یا کت چرمی مشکی یا تیره استفاده نمایید. 

 ترجمه : نازنین مهرپناه