پرسش های متداول - قوانین و مقرارات

چقدر زمان طول میکشد ک کالای سفارشی بعد از ثبت بدست مشتری برسد؟

با توجه به نحوه پرداخت مشتریانی که پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام داده اند با پست پیشتاز وکالای آندسته از مشتریانی که پرداخت را به صورت نقدی در محل انتخاب کرده اند با پست سفارشی ارسال خواهد شد. با توجه به عملکرد اداره پست جمهوری اسلامی تحویل پست پیشتاز در تهران زیر سه روز و در شهرستان ها زیر پنج روز میباشد. در مورد پست سفارشی این مدت حدود دو روز طولانی تر می باشد.

آیا میتوانم در تمام ساعات شبانه روزسفارش خود را ثبت کنم ؟؟

بلی، در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت 17 تا 8 صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد

از وضعیت سفارشی ک ثبت کرده ام چگونه میتوانم مطلع شوم ؟؟

پس از ثبت سفارش و نهایی شدن آن Email سفارش و فاکتور برای اعضا ارسال می شود..

مبلغ سفارشم را چگونه میتوانم پرداخت کنم ؟؟

پرداخت در ایران پوشاک به دو صورت آنلاین و پرداخت در محل در تهران است. داشتن کارت اعتباری عضو شبکه‌ی شتاب برای پرداخت در محل تحویل کالا لازم است

هزینه ارسال کالا چگونه است ؟؟

به ازای هر سفارش مبلغ ده هزار تومن بابت کرایه حمل در نظر گرفته میشود. این مبلغ برای سفارش های بالای 200 هزارتومن رایگان است.

چگونه می توانم سفارش خود را ثبت کنم ؟

شما برای ثبت سفارش و خرید از فروشگاه اینترنتی ایران پوشاک پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید .

چگونه کالای خود را بازگشت دهم ؟؟؟

با توجه به شرایط بازگشت کالا، تا قبل از ۳۰ روز کاری امکان برگشت آن وجود دارد. ابتدا با تیم خدمات مشتریان ایران پوشاک تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمائید. همکاران ما شرایط بازگشت را بطور کامل توضیح میدهند و شماره حساب و نام صاحب حساب رادریافت خواهندکرد.

مشتریان می توانند کالای مورد نظر را از طریق پست، به آدرس ما ارسال نمایند. توجه داشته باشید باید کالا ها را با همان شرایط اولیه به متعلقات ارسال نمائید. پس از دریافت کالا بررسی لازم بر روی آن انجام می گردد. در صورت مطابقت با شرایط برگشت، کالای سالم برای شما ارسال خواهد شد و یا درصورت عدم موجودی مبلغ کالا به همراه هزینه بازگشت برای مشتریان طی 24 تا 48 ساعت واریز خواهد شد. لطفا شرایط برگشت کالا را حتما مطالعه فرمایید.

شرایط بازگشت کالا چیست ؟

در صورت مطابقت نداشتن کالا با سفارش، زدگی یا پارگی، مناسب نبودن سایز ، راضی نبودن از کیفیت ، بدون اینکه برچسب کالا جداشده باشد، بدون بوی عطر، بدن و کاملا مطابق بسته ارسالی تا قبل ۳۰ روز می توانید کالای خود را با هماهنگی تیم خدمات مشتریان برگشت دهید.

چگونه میتوانم وضعیت کالای برگشتی خود را پیگیری کنم ؟

پس از دریافت کالا در انبار ایران پوشاک تیم خدمات مشتریان طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت نتیجه بررسی را به اطلاع شما خواهند رساند.

در صورت باز گرداندن کالاچه زمانی هزینه به دست مشتری خواهد رسید؟

هنگامی که کالایی بازپس فرستاده ‏شود، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای استرداد مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

اگر کالایی که در سایت دیدم با سفارشی که دادم مغایرت نداشت یا اسیب دیدگی داشت اقدامات شما چیست ؟؟

با خدمات پس از فروش تماس بگیرید (از طریق تلفن یا ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما) در صورت وجود این مغایرت قطعاً کالای شما تعویض شده و یا مبلغ آن پس از بازگرداندن کالا عودت داده می شود.