۴ پیشنهاد برای طراحی تیشرت تبلیغاتی

کلاه تیشرت تبلیغاتی پرومکس

طبیعتا شما دفتر کار، وب سایت و اسناد قانونی دارید. اما تا زمانیکه تیشرت تبلیغاتی نداشته باشید که شرکت شما را در همه جا نمایان کند، یک جای کار می لنگد.

لوگوهای تبلیغاتی اولین بار در دهه 1950 در میامی ابداع شدند: موس نمادین والت دیزنی. از آن زمان به بعد تیشرت های تبلیغاتی، دورس، هدایای تبلیغاتی و تی شرت لانگ تبلیغاتی در شرکت های کوچک و بزرگ جایگاه بسزایی پیدا کرده اند.

مهم نیست تجربه تان زیاد است یا کم! هر چیزی که در مورد طراحی تی شرت های تبلیغاتی نیاز دارید، در اینجا آمده است.

می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک تیشرت تبلیغاتی عالی بسازید؟

 

۱- باید بدانید چرا می خواهید لوگویتان روی تیشرت تبلیغاتی چاپ شود

تیشرت های تبلیغاتی، هدایایی هستند که به صورت رایگان به افراد می دهید تا برندتان را در ذهن مشتریان و مشریان احتمالی نگه دارید.

این باعث می شود هرکسی که محصولات تبلیغاتی شما را  استفاده می‌کند در حال راه رفتن، برندتان را تبلیغ کند. اگر لوگوی چاپ شده روی تیشرت ها یا هدایای تبلیغاتی قدرتمند باشد که دیگر غوغا به پا می کنید.

زمانیکه با مشتریان، سرمایه گذاران یا شرکای بالقوه جلسه دارید، می توانید تیشرت تبلیغاتی یا هدیه تبلیغاتی تان را ارائه داده و در خاطرشان بمانید.

عکس روی تیشرت های تبلیغاتی به اندازه هزار کلمه ارزش دارد. با یک تصویر استراتژیک می توانید به دنیا بگویید برندتان چه چیزی برای ارائه دارد. اگر طرحی ها  خوب باشد، آن برند روی افراد زیادی تاثیرگذار خواهد بود. تیشرت های تبلیغاتی روحیه تیمی ایجاد کرده و به عنوان یک یادگاری خوب عمل می کنند. به این شکل، شما در ذهن شرکای احتمالی تان شاداب می مانید.

تیشرت های تبلیغاتی نیز مانند یونیفرم باعث می شوند کارکنان شرکت ها یک حس اجتماعی داشته باشند. اگر طرح هایتان به اندازه کافی جذاب باشند، می توانید تیشرت هاتان را به عنوان کالا بفروشید و کمی برای شرکت درآمد بدست آورید. اگر هم بتوانید تبلیغات کنید و هم از آن کسب درآمد کنید، وارد یک بازی برنده برنده شده اید.

فهرستی از موضوعات کلیدی، سبک ها و ویژگی هایی که می خواهید تیشرت های تبلیغاتی تان نشان دهند، آماده کنید. برندتان شوخی است یا جدی؟ تند و تیز است یا محافظه کار؟ لوکس است یا مقرون به صرفه؟ طرح روی تیشرت های تبلیغاتی باید بگونه ای باشد که همه اینها را نشان دهد.

اگر می خواهید طرح تان موثر باشد، از ترجیحات شخصی تان فاصله بگیرید و به داده های واقعی تکیه کنید. مشتریان فعلی و مشتریان هدف تان چه کسانی هستند؟ می خواهید چیزی که تبلیغ می کنید چه ویژگی هایی را نشان دهد؟

وقتی اهداف تان را مشخص کردید، می توانید جنبه های مختلف طراحی تیشرت تان را اولویت بندی کنید. طرح منتخب باید به بهترین شکل با نیازهایتان مطالقت داشته باشد.

تیشرت تبلیغاتی نارنجی
تیشرت تبلیغاتی نارنجی

۲- بودجه، مقدار تبلیغات و جدول زمانی تان را مشخص کنید

تعداد: چند عدد تی شرت تبلیغاتی نیاز دارید؟

هرچقدر تعداد بیشتر باشد، هزینه برآورد شده برای تولید یک عدد تیشرت کمتر است.

بودجه: چقدر می توانید هزینه کنید؟

هرچقدر میزان بودجه تان بیشتز باشد، تعداد تیشرت های تبلیغاتی بیشتر شده و چاپ روی آنها هم جذاب تر خواهد بود.

بازه زمانی: برای چه زمانی به تی شرت های تبلیغاتی نیاز دارید؟

طراحی به زمان نیاز دارد. چاپ روی تی شرت های تبلیغاتی هم خود زمان بر است. پس باید همه این موارد را در نظر بگیرید.

 

۳- یک طراح پیدا کنید

طراح های خوبی وجود دارند که می توانند مفهومی که در ذهن تان است را به واقعیت تبدیل کنند.

البته استفاده از طراح برای چاپ روی تیشرت های تبلیغاتی، هزینه بر است و گاهی افراد ترجیح می دهند خود طرح مورد نظر شان را طراحی کنند. اما مشکل اینجاست که موارد ظریفی در طراحی وجود دارد که شاید از آنها آگاه نباشید. طراحی تخصصی چیزی نیست که بتوانید در یک آخر هفته آنرا یاد بگیرید. طراحان آموزش می بینند تا موثرترین روش ها را برای برقراری ارتباط صحیح بشناسند.

 

۴- طرح تان را ارزیابی کنید.

چه خودتان چاپ روی تیشرت ها را طراحی می کنید یا از یک طراح ماهر استفاده می کنید، لازم است قبل از چاپ، همه جوانب را ارزیابی کنید.

 

منبع