چرا باید جزو دوستداران تیشرت ارزان شویم؟

تیشرت آبی میانه

تیشرت ارزان قیمت : همین تیشرت‌های ساده و ارزانی که در کمد لباس همه‌کس در هر طبقه و موقعیت و سن و سالی پیدا می‌شود. این لباس‌های خیلی خودمانی یک روزی که آنقدر هم دور نیست مثلا 150 سال پیش اصلا وجود نداشتند اما وقتی تصمیم گرفتند دنیا را فتح کنند پایشان را از معادن و کارخانه‌ها بیرون گذاشتند و همه بوتیک‌ها و کمدهای دنیا را به تصرف درآوردند.اگر گمان می‌کنید که اشیا موجودات بدون درک و شعوری هستند اشتباه می‌کنید. اشیا شعور و هویت دارند و متناسب با رفتاری که با آن‌ها می‌شود به آدم‌ها خدمات می‌دهند. مثال ساده‌اش همین تی‌شرت.

این لباس‌های ارزان‌ قیمت و راحت که ابتدا مختص به کارگران بود و بعد لباس سربازان شد به مذاق آمریکایی‌های راحت‌طلب بسیار خوش آمد و در ردیف لباس‌های روتین در آمد. تی شرت هم پاسخ این استقبال پرشور را داد و به سفرش ادامه داد. طوری که امروز مردم کره زمین در سال 1000 میلیارد دلار صرف خرید تی شرت می‌کنند.

تیشرت ارزان

تیشرت ارزان : لباس‌هایی راحت و مهربان

لازم به گفتن نیست و این تجربه‌ای است که اغلب آدم‌ها از آن مطلع هستند. تیشرت ها محبوبند چون راحت شسته می‌شوند و بدون اینکه به اتو احتیاج داشته باشند می‌شود دوباره آن‌ها را پوشید زیبا هستند و به‌راحتی با لباس‌های دیگر هماهنگ می‌شوند حتی با یک ورد و ترفند ساده می‌شود آن‌ها را با لباس‌های کلاسیک پوشید تیشرت ساده و تک رنگ با کت جزو محبوب‌ترین استیل‌های چند سال اخیر است.

از پوشیدنشان خسته نمی‌شوید. پیراهن‌های یقه دارد لباس‌های زیبایی هستند اما اگر زمان طولانی آن‌ها را بپوشید خسته و معذب می‌شوید و لحظه‌شماری می‌کنید مهمانی و یا تایم کاریتان تمام شود و به خانه برسید تا از دست لباس‌های رسمی و آزار دهند خلاص شوید.

تی‌شرت‌ های طرفداری

یکی از مزیت‌های مهم تیشرت و جذاب بودنش برای همه اقشار و سلیقه‌ها این است که هرکس می‌تواند با خریدن یک تیشرت خام یا یک تیشرت ساده با هر رنگی که دوست دارد و چاپ طرحی که دوست دارد لباسش را منحصربه‌فرد و متفاوت کند و یا طرفداری‌اش را از گروه موسیقی یا فرد و فرهنگ خاصی نشان دهد و یا حتی مبلغ برندی که دوست دارد بشود و این کار را با صرف وقت و هزینه کمی انجام دهد.

نمونه معروفش هم تیشرت هایی است که شلدون شخصیت محبوب سریال بیگ بنگ تئوری می‌پوشید و طرفداران سریال به تبعیت از او این تیشرتها را می‌پوشیدند.

یک تیشرت خوب را چطور بشناسیم؟

توجه به دوخت تیشرت ارزان

یکی از راه‌هایی که می‌شود هر لباس خوب و باکیفیتی را از لباس نامرغوب تشخیص داد نوع دوخت لباس است. تیشرت هم از این قاعده مستثنا نیست.
معمولا لباس‌هایی که دوخت خوبی دارند پارچه‌های باکیفیت‌تری هم دارند. دوخت خوب لباس نشانه اهمیت تولیدکننده به کیفت محصولش است. شاید فکر کنید چگونه می‌شود دوخت لباس را چک کرد.

اشتباه نکنید لازم نیست خیاط ماهری باشد تا از نوع دوخت لباس سر دربیاورید. کافی است چک کنید که دارای نخ اضافی از دوخت تیشرتی که می‌خواهید بخرید نباشد بیرون نزده باشد و مسیر دوخت کج‌وکوله و بدقواره نباشد فروشنده‌های وسواس‌تر که اهمیت ویژه‌ای برای مشتریانشان قاعلند از دو دور دوخت و سر دوز در فرایند تولید استفاده می‌کنند. اگر کمی دقت کنید می‌توانید حتی یک تی‌شرت ارزان با همین مشخصات تهیه کنید.

توجه به جنس تیشرت ارزان

معمولا همه ما وقتی برای خرید تی شرت می رویم، به تنها چیزی که دقت می کنیم قیمت روی برچسب و رنگ و طرح آن است. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که هنگام خرید باید رویش وسواس داشته باشیم، جنس تی شرت است .

تفاوت تیشرت با خیلی از لباس‌ها در این است که لازم نیست آن را از برندهای معروف اروپایی و آمریکایی بخرید تا از خوب بودنش مطمئن باشید چرا که کافی است پارچه‌ای که تولیدکننده انتخاب می‌کند از نوع مرغوبی باشد در این روزها که دستمان از برندهای خارجی کوتاه است و قیمت‌های لباس‌های خارجی سر به فلک کشیده پیدا کردن یک برند تولید داخل و دل بستن به محصولاتش عاقلانه‌ترین کار است.

ازآنجایی‌که تنوع رنگ و مدل در تی‌شرت اهمیت زیادی دارد و هرکدام از ما چندین رنگ تیشرت را در کمد لباسمان لازم داریم تا در موقعیت‌های مختلف مثل باشگاه سر کار موقع ورزش و حتی مهمانی بپوشیم قیمت تی‌شرت اهمیت زیادی پیدا می‌کند؛ مثلا خرید چند تیشرت ارزان و پوشیدن گاه به گاه هم به دوام لباس‌های دیگر کمک می‌کند و کم این تنوع روحیه‌مان را بهتر می‌کند.

توجه به قیمت تیشرت ارزان

دقت کنید متناسب با تیشرتی که انتخاب می‌کنید پول پرداخت کنید. درست است تیشرتهای ساده تیشرت ارزان تری هستند اما این تنها فاکتور نیست.
تیشرت هایی که با جنس پنبه که ضد حساسیت هم باشند قیمت بالاتری دارند و تیشرت های اسپان و فلامنت ارزان‌ترند سایز تیشرت در قیمت آن تاثیر دارد و تیشرتهای طرح دار متناسب با نوع طرح قیمت‌های بالاتری دارند.
تیشرت های ورزشی که دارای فیت (ضد تعرق) هستند و برای ورزشکاران و استفاده در باشگاه طراحی‌شده‌اند گران‌تر هستند اما برای مصرف دائمی مناسب نیستند در نهایت همه این‌ها به سلیقه و راحتی شما برمی‌گردد.